Program Filmšule v šolskem letu 2023-2024 za vas pripravljamo: Kosovelov dom Sežana, MC Podlaga, Klub študentov Sežana in Šolski center Srečka Kosovela Sežana.

Med 19. in 21. oktobrom 2023 bo potekal mednarodni filmski festival za mlade KINOTRIP, ki se ga v okviru Filmšule vsako leto udeležijo tudi zainteresirani dijaki naše šole. Več informacij o Kinotripu: https://www.kinodvor.org/kinotrip/

Filmšulska ekipa bo Kinotrip obiskala v petek, 20. oktobra. Mogoč bo ogled treh filmskih projekcij:

16.00: Žival (Animal) – opis filma

18.30: Izgubljeni fantje (Le Paradis) – opis filma

21.00: Kinotripčič – program kratkih filmov 2023

V Ljubljano vas bo spremljala ekipa MC Podlaga. Potovali boste z vlakom, vozovnico za vlak plača vsak udeleženec sam. Vstopnice za ogled filmov pa dobite v sklopu projekta Filmšula BREZPLAČNO.

Vaše prijave za obisk Kinotripa sprejemajo do ponedeljka, 16. oktobra, na e-naslov info@mcpodlaga.comV e-sporočili ob prijavi zapišite, katere filme si želite ogledati in ali boste v Ljubljano potovali z vlakom. Informacije glede odhoda vlaka v Ljubljano in prihoda domov boste dobili ob prijavi.

Alenka Kompare, mentorica Filmšule