V torek, 12. decembra, je potekalo šolsko tekmovanje iz razvedrilne matematike, ki se ga je udeležilo 43 dijakov naše šole.

Bronasta priznanja so prejeli:

• prvi letnik: Julija Pečar, Miran Grgič, Jan Božič, Žiga Turnšek, Lara Boštjančič,
  • drugi letnik: Anja Šuber, Gaber Križaj, Tinkara Dirjec, Neža Miklavec, Lara Cotič,
  • tretji letnik: Martin Škrinjar, Iva Guštin, Nika Kaluža, Alja Blažič, Taj Prešeren Djurić, Timotej Konec, Bor Živec, Nikolina Prijević,
  • četrti letnik: Mia Žele, Mihael Simoneta.

V soboto, 3. februarja, je v Novi Gorici potekalo državno tekmovanje, na katerem si je Mia Žele s tretjim mestom v državi prislužila zlato priznanje.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za dosežene uspehe, še posebej pa dijakinji Mii Žele, ki je našo šolo odlično zastopala na državnem tekmovanju.

Aktiv matematikov