V četrtek, 28. septembra, je potekalo šolsko tekmovanje iz logike, ki se ga je udeležilo 70 dijakov naše šole.

Bronasta priznanja so prejeli:

• prvi letnik: Evan Pečar, Teja Blažič, Neža Fakin, Žana Pirc, Miran Grgič, Sara Tuljak, Danaja Sikur, Neža Brajnik, Anže Stopar, Jan Božič,
  • drugi letnik: Neža Miklavec, Tinkara Dirjec, Gaber Križaj,
  • tretji letnik: Alja Blažič, Timotej Konec, Iva Guštin, Hana Marušić, Ignac Mrzlić, Monika Stanič, Nikolina Prijević, Andrej Baričič,
  • četrti letnik: Mia Žele, Vita Kompare, Mihael Simoneta, Ana Mržek.

V soboto, 11. novembra, je v Ljubljani potekalo državno tekmovanje, na katerem so se naši dijaki zelo dobro odrezali.

Z reševanjem logičnih nalog sta si srebrno priznanje prislužila Neža Miklavec in Mihael Simoneta. Dijakinji Vita Kompare in Mia Žele pa sta se uvrstili med trideseterico najboljših v državi in s tem uspehom osvojili zlato priznanje.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za dosežene uspehe.

Aktiv matematikov