Vabimo vas na Dan odprtih vrat, ki bo v četrtek, 25. 11. 2021od 16.00 do 18.00. Dan odprtih vrat je namenjen učencem zaključnih razredov osnovnih šol, njihovim staršem in vsem, ki jih zanima utrip dela na šoli.

Vkrcajte se na Rumeno podmornico in se prepustite vodenju naših dijakov, ki vam obljubljajo prvovrstno zabavo!

Letos bomo Dan odprtih vrat izpeljali na daljavo preko Zoom-a.

Verjamemo, da težko pričakujete srečanje z nami. Da bo druženje še prijetneje, si poleg osebnega računalnika ali tablice, od koder se boste povezali na Zoom, pripravite še svoj mobilni telefon, da se boste, če boste želeli, preizkusili v zabavnem kvizu o naši šoli. Vaša identiteta bo seveda skrbno varovana, zato se lahko prijavite z vzdevkom, ki vam je všeč. Torej: Tinko Binko ali Špelca Marelca, čakamo vaju!

Veselimo se vašega obiska.