Drage dijakinje in dijaki, spoštovani starši.

Kot ste že seznanjeni, je Vlada republike Slovenije sprejela sklep, da se začasno prekine pouk v šolah in se začne izvajati na daljavo. Trajanje ukrepa je zaenkrat omejeno na čas od 19. oktobra 2020 do 25. 10. 2020, sledijo počitnice do 1. novembra.

Po tem scenariju naj bi se pouk vrnil v šolske prostore  2. novembra 2020, če do takrat ne bo drugačne odločitve in podaljšanja ukrepa.

Danes , 15. 10., in jutri, 16. 10., pouk poteka normalno v šoli, izvajajo se vse predvidene dejavnosti. Za naslednji teden so vse pedagoške dejavnosti v prostorih šole odpovedane, tudi pisanje testov, izvajanje vaj in podobno.

Pouk bo potekal na daljavo, preko videokonferenc ali spletnih učilnic in sicer po veljavnem urniku.

Prosimo, preberite si pravila poteka pouka na daljavo (tu>>).

Pomembno je, da tudi v času zaprtja šole upoštevate pravila nošenja maske, umivanja in razkuževanja rok ter medosebne stike skrčite na res nujne.

Vsem želim, da ostanete zdravi!

Dušan Štolfa, ravnatelj