Si želiš, da bi te študij opremil tako s strokovnimi znanji kot s praktičnimi izzivi pripravil na poslovno pot?
Martina Birsa, Sara Dakaj, Žiga Dobrovoljc in Marcel Kump so študenti Višje strokovne šole v Sežani (VSŠ) in člani alumni kluba VSŠ. V pogovoru z ravnateljico Jeleno Uršič in predavatelji bodo razkrili, kakšna je njihova izkušnja s študijem na obeh programih VSŠ – oblikovanje materialov in fotografija.
✔️ Kaj jim je bilo najbolj všeč?
✔️ Kako je študirati v manjšem mestu?
✔️Kakšne so njihove izkušnje s profesorji in odnosi v majhnih skupinah študentov?
Ne zamudite informacij nekdanjih študentov, ki med ključnimi prednostmi izpostavljajo praktično naravnanost študija z veliko prakse, dostopnost profesorjev v majhnih skupinah, individualno obravnavo vsakega od študentov in prakso … Veliko prakse, mednarodnih izmenjav in priložnosti za sodelovanje v varnem zavetju širšega območja Sežane.
Zoom <<klikni tu>>