Področno prvenstvo v košarki

V sredo, 14. 12. 2022, je naša šola gostila področno prvenstvo v košarki za dijake. Prvenstva so se udeležile štiri šole.

• Šc Postojna
  • Gimnazija Koper
  • Gepš Piran in
  • ŠC Srečka Kosovela.
Zmagovalci prvih dveh tekem so se pomerili v finalu, v katerem je zmagovalec dobil vstopnico za četrtfinale državnega prvenstva.
V napeti tekmi je naša šola premagala ŠC Postojna, Gimnazija Koper pa je osvojila 3. mesto.

Veselimo se uspeha naših fantov in smo hkrati  nanje zelo ponosni.

Šport je doma na ŠC Srečka Kosovela!

Športni aktiv

Državno prvenstvo v akrobatiki

V torek, 13. 12. 2022, je v dvorani OŠ Koper potekalo državno prvenstvo v akrobatiki. Tekmovanja so se udeležile tudi naše dijakinje in dosegle izjemen rezultat. Osvojile so 5. mesto v državi, na kar smo zelo ponosni.

Ekipo so sestavljale:
  • Blažič Alja,
  • Cerkvenik Karin,
  • Jerina Neža in
  • Valenčič Klara.
Dekletom iskreno čestitamo.
Aktiv ŠVZ

Odbojkarsko prvenstvo v Kopru

V torek , 13. 12. 2022, so se naša dekleta udeležila odbojkarskega prvenstva v Kopru. Naša dekleta so se predstavila v dobri luči in se dostojno upirala favoriziranim tekmicam, kjer se vsa dekleta z odbojko ukvarjajo profesionalno.

Vsem 11 dekletom čestitamo!