Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je danes na spletni strani (rubrika Omejitev vpisa >>) objavilo spodnje meje 1. kroga izbirnega postopka za vpis novincev v srednje šole za šolsko leto 2020/2021 ter DOKONČEN seznam šol s prostimi mesti in oznakami.

Kandidatom za vpis v program ARANŽERSKI TEHNIK, ki niste bili sprejeti v 1. krogu, smo na e-naslov že poslali prijavnico za 2. krog izbirnega postopka (obrazec za rangiranje), kratka navodila, kako jo izpolnjevati ter informativni seznam šol s prostimi mesti.

Prosimo vas, da prijavnico za 2. krog (obrazec za rangiranje) oddate najpozneje do 9. 7. 2020 do 13.00 na našo šolo. Prijavnico lahko izpolnite, podpišete in skenirano pošljete na e-mail šolske svetovalne delavke. Prijavnico lahko tudi osebno prinesete na šolo po predhodnem dogovoru.

O rezultatih 2. kroga (razvrstitvi na eno izmed rangiranih šol) boste obveščeni do 14. 7. 2020 do 15.00. Vpis kandidatov, ki boste uspešni v 2. krogu izbirnega postopka, pa bo potekal do 16. 7. 2020 do 13.00. Če želite dodatna pojasnila ali pomoč pri izpolnjevanju obrazca za rangiranje, lahko pokličete šolsko svetovalko Alenko Kompare na tel. 05 7311 281 vsak delavnik med 9.00 in 10.00.

Želimo vam, da bi bili v 2. krogu izbirnega postopka sprejeti na program, ki vas veseli.

Alenka Kompare, šolska svetovalna služba